meditbanner

Milé dámy a páni,

pozývame vás na návštevu nášho Centra zdravia, v ktorom nájdete upokojenie a regeneráciu, špeciálne masáže, relaxačný program pre manažérov, na mieru šitú, individuálnu starostlivosť o každého návštevníka.

Centrum zdravia vzniklo v roku 1998 s cieľom ponúknuť kvalitnú profesionálnu starostlivosť o pokožku, odbornú poradňu a unikátne prípravky na domáce ošetrenie, ktoré pomáhajú dosiahnuť harmóniu ducha a tela, získať príťažlivý zovňajšok a pevné zdravie. Postupne sme rozširovali služby a dnes u nás nájdete nielen prírodnú kozmetiku a výživové doplnky, ale aj kvalitné masáže a mnoho iných zaujímavých služieb.

Široká ponuka služieb a rozličných typov masáže je spojená s aplikáciou prírodných olejov, masiek, balzamov a gélov bez konzervačných látok. Výrobky sú hypoalergické, neobsahujú antibiotiká, cytostatiká, hormóny, ani iné farmakologické prostriedky, netestujú sa na zvieratách. Sú to prípravky s účinkom tak na povrchu, ako aj v hlbokej vrstve kože, prípravky na normalizáciu činnosti vnútorných orgánov a prípravky blahodarne pôsobiace na nervovú sústavu. Mnohé výrobky sú účinné pri komplexnej liečbe takých ochorení, akými sú akné, ekzémy, atopický ekzém; normalizujú látkovú výmenu, zlepšujú subjektívne pocity, zlepšujú náladu, pomáhajú prekonať psychické a emocionálne preťaženie, zvyšujú odolnosť proti stresu.

Kvalifikovaný personál je pripravený poskytnúť každému zákazníkovi najlepšiu starostlivosť podľa individuálnych požiadaviek a potrieb, odporúčať domáci program na udržanie dobrých výsledkov po profesionálnom ošetrení.

Pravidelným návštevníkom poskytujeme rozličné zľavy, permanentky, darčekové poukážky.

Pridaj komentár