Diagnostika a podrobná analýza zdravotného stavu – DOČASNE NEDOSTUPNÉ

Poznáte takúto situáciu – stravujete sa správne, cvičíte, užívate vitamíny, koenzým Q10, v posilňovni vypijete proteínový nápoj a napriek tomu sa „necítite vo svojej koži“? Ak máte problém schudnúť, alebo už ráno cítite únavu, alebo často podliehate vírusovým chorobám, na vine môže byť nesprávna nutričná vyváženosť, nedostatok alebo nadbytok niektorých vitamínov, minerálov, aminokyselín alebo iný, skrytý problém v organizme. 

Od roku 1999 sa v Centre zdravia orientujeme na zdravý životný štýl a pomoc pri udržiavaní pevného zdravia rozličnými prednáškami, kurzami, výživovou poradňou a doplnkami PROJEKT ZDRAVIA, AURA VITAL, MIRRA, ENERGY.

Novinkou v našom centre je unikátny diagnostický prístroj, ktorý Vám za necelú minútu neinvazívneho vyšetrenia bez kvapky krvi poskytne komplexnú analýzu celkového zdravotného stavu, činnosť jednotlivých orgánov a nutričnú vyváženosť Vášho organizmu.

Diagnostiku a analýzu robí zdravotná sestra.

MagnetSpace – biorezonančný analyzátor tela je prístroj, ktorý umožňuje detailne zmerať Váš aktuálny zdravotný stav. Analýza trvá len 1 minútu, pričom vyhodnotí funkciu jednotlivých orgánových systémov, hladinu vitamínov, minerálov a stopových prvkov vo Vašom organizme. Môžete tak zistiť aktuálny stav Vášho organizmu, ale aj SKRYTÉ problémy.

Magnetspace integruje výsledky lekárskej vedy, bioinformatiky, elektrotechniky, a iných vied. Teoretickým základom jeho fungovania je kvantová medicína. Prístroj využíva najmodernejšie elektromagnetické technológie na účel výberu slabého, nevyváženého magnetického poľa buniek k analýze.


Prístroj nenahrádza lekársku diagnostiku, ale dozviete sa, čo Vášmu telu robí dobre, čo nie, čoho máte nedostatok a čoho nadbytok, čo môže v budúcnosti vážne ohroziť Vaše zdravie.


Prístroj Magnetspace vyhodnotí aktuálny stav:
Srdce a cievna sústava

Funkcie žalúdka a čriev

Funkcia pečene

Funkcia žlčníka

Funkcia pankreasu

Funkcia obličiek

Funkcia pľúc

Mozog a nervy

Choroby kostí

Hustota kostí

Reumatické choroby

Glukóza

Fyzický stav

Jedy, toxíny

Stopové prvky

u žien Gynekológia / u mužov Prostata, Mužská sexualita

Pokožka

Endokrinný systém

Imunitný systém

Analýza poprsia

Aminokyseliny

Ťažké kovy

Alergény

Oči

Obezita

Parazity

Komplexná správa – súhrn skrytých problémov a aktuálneho zdravotného stavu


Výstupom z diagnostiky sú zrozumiteľné tabuľky, nie snímky.


Pri všetkých meraných sústavách tela je tabuľka. V prvom stĺpci je referenčné rozpätie zdravého orgánu, a v druhom stĺpci je Vaša aktuálna hodnota. Výsledok je teda ihneď zrozumiteľný a čitateľný.

Všetky výsledky Vám ukážeme, vysvetlíme a v zazipovanom súbore ich dostanete na Váš email alebo na Váš USB kľúč.

Diagnostika a analýza, poradňa
Ak si nebude vedieť po vzhliadnutí výsledkov a s ich interpretáciou poradiť, môžeme Vám podrobne všetko vysvetliť. V analýze Vám vysvetlíme SÚVISLOSTI pri zmenách na orgánoch vo Vašom tele a tiež SKRYTÉ problémy, ktoré sa onedlho môžu prejaviť. Toto poradenstvo je vhodné pre klientov, ktorí nemajú zdravotné vzdelanie alebo skúsenosti, alebo čas na hľadanie súvislostí medzi jednotlivými parametrami na internete. Získate od nás aj informácie o stravovaní, o účinkoch vitamínov, minerálov a stopových prvkov, odporučíme Vám vhodné výživové doplnky.

Ako MagnetSpace funguje?

MagnetSpace využíva najmodernejšie elektromagnetické technológie pre účel výberu slabého, nevyváženého magnetického poľa buniek k analýze celkového zdravotného stavu testovanej osoby.

V dospelom ľudskom tele sa každú minútu delí 25 miliónov buniek, zatiaľ čo krvných buniek sa za minútu tvorí 100 miliónov. V priebehu delenia a rastu bunky jej nabité elementárne častice v jadre, tvoriace stavebný prvok molekúl, z ktorých je tvorená bunka, a elektróny mimo jadra bunky sú v neustálom pohybe a tým neustále vyžarujú elektromagnetické vlnenie. Elektromagnetické vlny vychádzajúce z ľudského tela presne indikujú jeho stav: zobrazujú rozdielny vzor, keď je človek zdravý, chorý alebo má oslabené zdravie. Ak sa nám podarí určiť tieto vzory, môžeme určiť aj stav tela.

Ak je bunka chorá, zmení sa rotácia a smer pohybu elektrónov. Tento proces zmení funkciu atómov, následne z nich tvorených molekúl, buniek a nakoniec z nich zložených orgánov. Keďže elektrón je elektromagneticky nabitý, v prípade zmeny jeho rotácie a smeru pohybu sa zmení aj elektromagnetické vlnenie samotného atómu. Frekvenciu a energiu tohto elektromagnetického poľa je možné porovnať s rezonančným spektrom jednotlivých chorôb a nutričných ukazovateľov importovaných do MagnetSpace.

MagnetSpace zosilní nameranú hodnotu a porovná ju so spektrom hodnôt uložených v prístroji.

Príklad:

Každá chorá bunka sa líši od zdravej bunky z hľadiska jej biologickej funkčnosti, keďže fyziologické a chemické procesy, ktoré v nej prebiehajú v chorom stave sú zmenené. Preto aj elektromangnetické vlnenie, ktoré vydáva zdravá a chorá bunka, sa líši.  MagnetSpace funguje primárne na zachytávaní tohto rozdielu tak, že vyšle do tela testovanej osoby slabú elektromagnetickú vlnu rovnakého charakteru, ako vyžaruje chorá bunka. Ak sa v organizme nachádzajú takto postihnuté bunky, začnú s týmto signálom rezonovať, a túto rezonanciu prístroj zachytí. Čím viac postihnutých buniek sa v organizme nachádza, tým silnejší bude rezonančný signál. Naopak, ak je množstvo chorých buniek v organizme nízke, rezonančný signál zostane slabý.

Pamätajte, že výsledky testu nemajú diagnostický význam, slúžia len pre informačné účely.

Cena: 60 min. – 30 €, kontrola 10 

 

Pridaj komentár