Klasická masáž a rašelinový zábal

uvoľní stuhnuté svalstvo, rozprúdi krvný a lymfatický systém, zlepšuje prekrvenie pokožky a detoxikáciu organizmu, zmierni bolesti chrbta, šije a celého tela.

Sú dve možnosti aplikácie rašelinového zábalu: 

– pred masážou sa aplikuje rašelinový zábal na uvoľnenie veľmi stuhnutých svalových partií.

– po masáži sa aplikuje rašelinový zábal pri kožných problémoch, pri poruchách látkovej výmeny, na utlmenie bolesti kĺbov, na zlepšenie pohyblivosti kĺbov, pri pracovnom alebo svalovom zaťažení, ako prevencia obezity.

Jednorazový rašelinový obklad aplikujeme na požadované miesto, ktoré prikryjeme teplým termo vankúšom, uterákom a dekou. Obklad môžeme položiť na kĺby, kolená, na krčnú a hrudnú chrbticu, driekovú a krížovú časť alebo 2 zábaly, ktoré prekryjú celý chrbát a pôsobí cca 20 – 30 minút.

Po aplikácii nasleduje klasická masáž, ktorá vôňou olejov a dotykom hrejivých rúk pôsobí na zmysly, pomáha odstrániť vnútorné napätie, dodá energiu a radosť zo života.  Masáž je veľmi obľúbená pre svoj liečebný a relaxačný efekt. Odporúčame:

  • pri bolestiach a poruchách pohybového aparátu,
  • po namáhavej fyzickej práci, športovaní,
  • na odstránenie stresu,
  • na rekonvalescenciu svalov a kĺbov následkom úrazu,
  • pri neurologických ochoreniach,
  • na zlepšenie celkového fyzického a psychického stavu.

Klasickú masáž a zábal si doprajte aspoň raz za mesiac. Pri riešení zdravotných problémov odporúčame masáž každý týždeň, prípadne iba rašelinové zábaly aplikovať 6 až 10 krát mesačne

Termíny sú podľa objednávky. Volajte kedykoľvek medzi 8:00 až 20:00 hodinou alebo nám napíšte email.

Kontakt na recepciu: 0911 295 905

email: centrumzdravia.masaze@gmail.com

 

Za všetky masáže a terapie sa platí v hotovosti.

 

Pridaj komentár