Elektrolytický vodný kúpeľ – detoxikačná metóda

Elektrolytická iónová detoxikácia pomocou detoxikačnej vaničky je úplne bezpečná a účinná metóda na prevenciu, no aj riešenie niektorých zdravotných problémov.

Máte alergickú nádchu, trápia vás stuhnuté kĺby, artritída, artróza, dna?

Máte problém s krvným obehom, žlčníkom, obličkami, tvoria sa Vám kŕčové žily?

Pomôžeme vám odstrániť z tela nebezpečné látky detoxikačnou metódou, ktorá má blahodarné účinky na Váš organizmus. V kombinácii s relaxačnou hudbou má táto procedúra skutočne zázračné účinky nielen na telo, ale aj myseľ a získate novú energiu. Detoxikačnú kúru je vhodné absolvovať najmä na jar alebo na jeseň.

Organizmus sa aktívne očistí od usadenín a toxických látok, čím sa uvedie opäť do prirodzenej rovnováhy. Po detoxikačnom kúpeli budete mať skvelý pocit ľahkých nôh, budete ako znovuzrodení.

Potraviny, tekutiny, vzduch a slnko nám dávajú to, čo potrebujeme, ale aj toxické, karcinogénne látky, vápenaté, fosforečné soli, ktoré telo následne potrebuje vylúčiť. Ak sa toxíny v tele hromadia, je potrebné očistný proces zaktivizovať. Ľudský organizmus totiž dokáže pri slabej funkcii niektorých orgánov ukladať v tele vápenaté, fosforečné a iné soli, čím trpia nielen naše kosti a kĺby, ale aj žily a tepny, pokožka, lymfatický systém. V žlčníku sa ukladajú soli žlčových kyselín, v obličkách sa tvorí zo solí piesok a kamene a pod. Prejavuje sa to bolesťami chrbtice a kĺbov, celulitídou, nadmerným zadržiavaním vody v tele, opuchmi a nadváhou, ale aj kŕčovými žilami, dnou, artériosklerózou či artrózou atď.

Naša metóda sa sústreďuje na detoxikáciu tela cez dolné končatiny. Na chodidlách je zvlášť vysoká koncentrácia akupunktúrnych bodov a žliaz, ako aj potných kanálikov, cez ktoré sa môžu vylučovať škodlivé látky z tela von. Na chodidlách sa nachádzajú aj reflexné body celého pohybového aparátu a vnútorných orgánov.

Ako pôsobí detoxikačný kúpeľ nôh 

Pomocou prístroja v malej vaničke ako doplnkového detoxikačného prostriedku sa môžeme účinne zbaviť nežiadúcich solí a na ne naviazaných toxínov z organizmu. So soľami odchádzajú naviazané ťažké kovy, rádioaktívne prvky, toxíny z domácnosti, no aj metabolity ako sú puríny, lepok, čím sa môže pomôcť pri odstraňovaní rozličných typov alergie.

Pravidelné používanie detoxikačnej vaničky pomáha pri problémoch imunitného systému, alergickej nádche, poruchách krvného obehu a vznikajúcich kŕčových žilách, artritíde a reumatických ochoreniach, problémoch s pohybovým ústrojenstvom, chronických bolestiach, celulitíde, pri opuchoch končatín, poruchách trávenia a acidóze, migrénach, ochoreniach kože, nervového systému, zlej funkcii obličiek, chronickej únave a vyčerpanosti, vysokom krvnom tlaku a zavodnení organizmu. Počas procedúry, ale aj celej kúry sa pije čistá voda alebo bylinkové čaje s diuretickým účinkom. Pravidelné používanie detoxikačnej vaničky zmobilizuje odstraňovanie usadenín z celého organizmu a tie potom zvýšenou mierou odchádzajú močom.

Odporúčaná kúra na dôkladné prečistenie organizmu:
Pri alergickej nádche, fajčení, nadváhe, strese, zvýšenom množstve toxínov v tele odporúčame opakovať kúpeľ desaťkrát počas mesiaca a potom raz za mesiac. Pri iných zdravotných problémoch odporúčame kúpeľ dvakrát za týždeň, týždeň pauza, a opäť kúpeľ, kým sa dosiahne zlepšenie zdravotného stavu a rovnováha organizmu.

Upozornenie: Kúpeľ nie je vhodný častejšie ako raz za 48 hodín. Vo veku do 50 rokov sa môže terapia robiť každý druhý deň, nad 50 rokov sa odporúča len raz za 3 dni. Pred kúpeľom je vhodné niečo zjesť, pretože v organizme môže klesnúť hladina cukru. Počas detoxikácie môžu byť spolu s toxínmi z organizmu vylúčené aj malé množstvá vápnika, uhľohydrátov, škrobov atď. Tieto látky odporúčame po detoxikácii doplniť formou potravinových doplnkov Projekt zdravia alebo FF servis.

Kontraindikácie: akútne virózy a zápaly, silná menštruácia, nádorové ochorenia, epilepsia, osoby s kovovým implantátom alebo kardiostimulátorom, osoby s transplantovaným orgánom alebo bypassom, hemofília, varixy, flebitídy, trombózy, otvorené poranenia, predkolenné vredy; gravidita. 

Chorým a oslabeným osobám odporúčame používanie vaničky konzultovať s odborným lekárom.

Terapeuti:

Patrícia Hamříková, Regina Kondrlíková, Matej Čižmárik, Ján Lenko, 

Termíny sú podľa objednávky. Volajte kedykoľvek medzi 8:00 až 20:00 hodinou alebo nám napíšte email.

Kontakt na recepciu: 0911 295 905

email: centrumzdravia.masaze@gmail.com

Cena terapie:

30 min. – 16 €.

Terapia + reflexná masáž chodidiel

60 min.- 28

 

Pridaj komentár