Detoxikačná masáž

Máte alergickú nádchu, trápia vás stuhnuté kĺby, artritída, artróza, dna?

Máte problém s krvným obehom, žlčníkom, obličkami, tvoria sa Vám kŕčové žily?

Pomôžeme vám odstrániť z tela nebezpečné látky detoxikačnou metódou, ktorá má blahodarné účinky na Váš organizmus. V kombinácii s relaxačnou hudbou má táto procedúra skutočne zázračné účinky nielen na telo, ale aj myseľ a získate novú energiu.

Detoxikačnú kúru je vhodné absolvovať najmä na jar a na jeseň.

Organizmus sa aktívne očistí od usadenín a toxických látok, čím sa uvedie opäť do prirodzenej rovnováhy.

Prečo potrebujeme detoxikačné kúry?

Potraviny, tekutiny, vzduch a slnko nám dávajú to, čo potrebujeme, ale aj toxické, karcinogénne látky, vápenaté, fosforečné soli, ktoré telo následne potrebuje vylúčiť. Ak sa toxíny v tele hromadia, je potrebné očistný proces zaktivizovať. Ľudský organizmus totiž dokáže pri slabej funkcii niektorých orgánov ukladať v tele vápenaté, fosforečné a iné soli, čím trpia nielen naše kosti a kĺby, ale aj žily a tepny, pokožka, lymfatický systém. V žlčníku sa ukladajú soli žlčových kyselín, v obličkách sa tvorí zo solí piesok a kamene a pod. Prejavuje sa to bolesťami chrbtice a kĺbov, celulitídou, nadmerným zadržiavaním vody v tele, opuchmi a nadváhou, ale aj kŕčovými žilami, dnou, artériosklerózou či artrózou atď.

Jesenná detoxikácia organizmu je rovnako dôležitá ako jarná. Telo musí byť čisté, aby si mohlo urobiť zásobu vitamínov a minerálov a pripraviť sa na chrípkové obdobie.

Špeciálna jemná masáž s vybranými bio olejmi a infrasauna je najúčinnejší spôsob detoxikácie, podpora imunity a pomáha aj pri chudnutí. Masáž zlepšuje krvný obeh, stimuluje správne fungovanie lymfatického systému, takže sa organizmus ľahko zbaví škodlivých látok a podporí sa imunitný systém. Sústava pohybov je pomalá, relaxačná, ale veľmi silná a účinná na detoxikáciu.

Na masáž sa používa bio olej, odporúčaný podľa ročných období

Jeseň a prvá polovica zimy – sezamový, olivový a mandľový olej

Druhá polovica zimy a jar – horčičný, kukuričný a sezamový olej

Leto – kokosový, slnečnicový a olivový olej

Existuje niekoľko možností a záleží od klienta, ktorú procedúru si vyberie.


– Prvou možnosťou je, že sa do teplého základného oleja namieša niekoľko kvapiek éterického oleja podľa potrieb konkrétneho klienta. Týmto olejom sa jemne masíruje celé telo približne 50 minút a potom nasleduje 20 až 30 minútový zábal.

Detoxikačnú procedúru je vhodné opakovať 5 až 10 krát 1 až 2 krát týždenne. Terapiu je vhodné kombinovať s infrasaunou.

Postup terapie:

20 minút infrasauna

50 minút masáž

30 minút zábal

Na celú terapiu vrátane infrasauny a sprchy si urobte čas cca 110 minút a po masáži sa venujte ľahším činnostiam, oddychujte.

  • Druhou možnosťou je Pomarančovo-škoricová masáž alebo masáž Medovým olejom. Špeciálne pripravené zmesi s jemnou vôňou medu alebo škorice a pomaranča majú detoxikačné účinky a sú vhodné aj na arómoterapeutickú a relaxačnú masáž.

Postup terapie:

20 minút infrasauna

60 minút masáž

Na celú terapiu vrátane infrasauny a sprchy si urobte čas cca 100 minút a po masáži sa venujte ľahším činnostiam, oddychujte.

  • Treťou možnosťou je masáž špeciálne pripraveným komplexom z olivového oleja, citrusového oleja a z Aloe vera, ktorý pokožku posilňuje a spomaľuje proces starnutia, upravuje cirkuláciu a okysličenie krvi v tkanivách a zvyšuje látkovú výmenu.

Postup terapie:

90 minút detoxikačná masáž

Na celú terapiu si urobte čas cca 100 minút a po masáži sa venujte ľahším činnostiam, oddychujte.

Čo získate?

  • posilnenie imunity, šťastné dni bez chrípky a nachladnutia,
  • čistú hlavu bez negatívnych myšlienok, výbornú náladu a energiu,
  • zamatovo hebkú a žiarivú pokožku, bez príznakov suchosti a podráždenia,
  • zredukovanie tukových vankúšikov, celulitídy,
  • zlepšenie činnosti lymfatického a krvného systému,
  • zdravé cievy a úpravu krvného tlaku,
  • … a ďalšie pozitívne účinky na Váš život

Za všetky masáže a terapie sa platí v hotovosti.

Pridaj komentár